Laminace řas / obočí

Lash lifting

   Novinka v oblasti tvarování vlastních řas LASH LIFTING.
   Speciální technika LASH LIFTING je proces k zatočení, zvýraznění řas, totální regeneraci, která vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu. Vhodné pro ženy, které chtějí mít dlouhé, svůdné řasy.
   Technika LASH LIFTING spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí včetně totální výživy.
   Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší vyživující kůra. Extrémně účinná vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy. Bez parabenů. Výsledek je na řase ihned vidět.

   CENÍK
   LASH LIFTING + LASH vyživující kůra   990,- Kč

Brow lifting

   Metody úprav se totiž pořád vychytávají a vylepšují.
   Všude ve světě už laminace obočí frčí delší dobu teď tento styl úpravy můžete užít i v Brow Baru Studia Anahita!
   Pokud nejste spokojená formou vaších obočí nebo máte nesprávně rostoucí chloupky tak postup laminace je navržen speciálně pro vás.
   Laminace - moderní technika, která vám umožní zlepšit vaše obočí. Díky laminovaní obočí můžete čekat maximální přirozený look . Po jeho zavedení Vaši obočí budou vypadat perfektně bez jakéhokoli úsilí celý den.
   Laminace zdůrazní vaše obočí. Přírodní chloupky obočí se vytáhnou v určeném směru a fixují pomocí kombinace přípravků. Samotný chloupek se narovná a trochu zjemní. Chloupky můžete pak upravit do vámi požadovaného tvaru.
   Během procedury se obočí nabarví a kromě narovnání chloupků upraví do požadovaného tvaru.
   Celý tento úkon zabere asi hodinu. Vy si jen poležíte, odpočinete si a odejdete s perfektními obočima.

© Copyright Studio Anahita